Разлика помеѓу преработките на „Готски јазик“

Додадени 53 бајти ,  пред 9 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=август 2010}}
{{Инфокутија за јазик
|име=Готски
941.847

уредувања