Разлика помеѓу преработките на „Отровен брадавичар“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: fa:هیولای گیلا)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=август 2010}}
{{внимание}}
{{без извори}}
941.847

уредувања