Разлика помеѓу преработките на „Гибони“

Додадени 53 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: fa:گیبون)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=август 2010}}
{{Taxobox
| color = lightsteelblue
941.847

уредувања