Разлика помеѓу преработките на „Вестминстер“

Додадени 53 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: bg:Уестминстър)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=август 2010}}
{{otheruses}}
{{infobox UK place|
941.847

уредувања