Ербас А380: Разлика помеѓу преработките

Одземени 55 бајти ,  пред 12 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот менува: кг -> kg, превзема... -> презема..., кое што -> коешто, Њу Јорк -> Њујорк, Хонг Конг -> Хонгконг, интерфејси -> посредници, мапи -> карти, ли)
сНема опис на уредувањето
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Авион
|subtemplate= {{Инфокутија Авиони од Ербас}}