Разлика помеѓу преработките на „Малабо“

Додадени 50 бајти ,  пред 10 години
с
Бот менува: cite web -> цитирана веб страница, Category -> Категорија
с (Бот менува: cite web -> цитирана веб страница, Category -> Категорија)
|Dec_Precip_mm =20
|Year_Precip_mm =1799
|source =BBC Weather <ref name="weather1">{{citeцитирана webвеб страница
| url =http://www.bbc.co.uk/weather/world/city_guides/results.shtml?tt=TT000190 | title =Average Conditions Malabo, Equatorial Guinea| accessdate =August 18 август, 2009
| publisher =BBC Weather }}</ref>
|accessdate = 2009-08-18
{{Главни градови во Африка}}
 
[[CategoryКатегорија:Малабо|Малабо]]
 
[[af:Malabo]]
941.847

уредувања