Брачно: Разлика помеѓу преработките

Додадени 53 бајти ,  пред 12 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
сНема опис на уредувањето
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
 
{{Без извори|датум=август 2010}}
{{внимание}}
{{викифицирање}}
941.847

уредувања