Разлика помеѓу преработките на „Боровичи“

Додадени 53 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Град)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=август 2010}}
{{Инфокутија за град
| тип =
941.847

уредувања