Разлика помеѓу преработките на „Битолско“

Одземени 54 бајти ,  пред 11 година
с
Бот брише Шаблон: Без извори, страница за појаснување
с (Бот: козметички промени)
с (Бот брише Шаблон: Без извори, страница за појаснување)
 
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
'''Битолско''' може да означува неколку работи:
 
941.847

уредувања