Разлика помеѓу преработките на „Бил Гејтс“

Додадени 53 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=август 2010}}
{{Инфокутија Познато Лице
| bgcolour =
941.847

уредувања