Флорес (департман): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: ja:フロレス県
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sv:Flores (departement))
с (Бот Додава: ja:フロレス県)
[[lt:Floreso departamentas]]
[[nl:Flores (departement)]]
[[ja:フロレス県]]
[[pt:Flores (departamento)]]
[[sv:Flores (departement)]]
4.062

уредувања