Разлика помеѓу преработките на „71“

Одземени 56 бајти ,  пред 9 години
с
Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија
с (Бот Додава: tl:71)
с (Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија)
 
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{1 век}}
== Настани ==
941.847

уредувања