Разлика помеѓу преработките на „397“

Додадени 10 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: tl:397
с (Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија)
с (Бот Додава: tl:397)
 
{{4 век}}
== Настани ==
[[th:พ.ศ. 940]]
[[tk:397]]
[[tl:397]]
[[tr:397]]
[[tt:397]]
109.264

уредувања