Разлика помеѓу преработките на „518“

Одземени 56 бајти ,  пред 11 година
с
Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија
с (Бот Додава: os:518-æм аз)
с (Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија)
 
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{6 век}}
== Настани ==
941.847

уредувања