Герард Меркатор: Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: id:Gerardus Mercator
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: da:Gerardus Mercator)
с (Бот Додава: id:Gerardus Mercator)
[[hr:Gerardus Mercator]]
[[io:Gerardus Mercator]]
[[id:Gerardus Mercator]]
[[is:Gerhard Mercator]]
[[it:Gerardus Mercator]]
86.434

уредувања