31 век п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Одземени 56 бајти ,  пред 12 години
с
Бот брише Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот брише Шаблон: Без извори)
 
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
'''31 век п.н.е.''' започнува на [[1 јануари]] 3100 г.п.н.е. и завршува на [[31 декември]] 3001 г.п.н.е.
 
941.847

уредувања