Разлика помеѓу преработките на „229“

Одземени 56 бајти ,  пред 10 години
с
Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија
с (Бот Додава: be-x-old:229)
с (Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија)
 
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{3 век}}
== Настани ==
941.847

уредувања