Разлика помеѓу преработките на „2079“

Одземени 56 бајти ,  пред 10 години
с
Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија
с (Бот Додава: bat-smg, bh, fr, new, nn, pi, sk, tk, tt)
с (Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија)
 
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{21 век}}
 
941.847

уредувања