Разлика помеѓу преработките на „2061“

Одземени 56 бајти ,  пред 10 години
с
Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија
с (Бот Додава: tk:2061, tr:2061)
с (Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија)
 
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{21 век}}
 
941.847

уредувања