2003: Разлика помеѓу преработките

Одземени 56 бајти ,  пред 12 години
с
Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија
с (Бот Брише: bug:2003, bxr:2003)
с (Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија)
 
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{21 век}}
== Настани ==
941.847

уредувања