Разговор:Авероес: Разлика помеѓу преработките

Додадени 653 бајти ,  пред 12 години
с
Бот менува: филозоф... -> философ...
с (Бот додава шаблон: Страница за разговор)
 
с (Бот менува: филозоф... -> философ...)
 
{{Страница за разговор}}
 
== brest-bot проверка на правопис ==
 
 
*'''филизоф*''' во ''' философ*''', ''с'' наместо ''з'', правописна грешка.
 
<small>''Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--[[User:Brest-bot|Brest-bot]] <small>([[User talk:Brest-bot|разговор]])</small> 10:25, 6 август 2010 (CEST), управуван од [[Корисник:Brest|Brest]].''</small>
941.847

уредувања