Разлика помеѓу преработките на „1693“

Одземени 57 бајти ,  пред 9 години
с
Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија
с (Бот Брише: cbk-zam:1693)
с (Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{17 век}}
== Настани ==
941.847

уредувања