Разлика помеѓу преработките на „164 п.н.е.“

Одземени 57 бајти ,  пред 11 година
с
Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија
с (Бот Додава: sh:164. pne.)
с (Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{2 век п.н.е.}}
 
941.847

уредувања