Отвори го главното мени

Промени

Одземени 57 бајти ,  пред 9 години
с
Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{15 век}}
== Настани ==
941.847

уредувања