11 септември (починале): Разлика помеѓу преработките

с
Бот додава Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: бришење на шаблон {{Без извори}})
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=август 2010}}
 
<noinclude>{{Види исто така статија починати на|септември}}</noinclude>
941.847

уредувања