Разлика помеѓу преработките на „110-ти“

Одземени 57 бајти ,  пред 11 година
с
Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија
с (Бот Менува: an:Anyos 110)
с (Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{110-ти}}
 
941.847

уредувања