Разлика помеѓу преработките на „10 јануари (починале)“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот: Бришење на шаблон: Без извори)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=август 2010}}
{| cellspacing="0" cellpadding="2" style="border-top:0px; {{#if: {{{боја|}}}|background-color:{{{боја}}}|background-color:transparent}};"
|valign="top" align="right"|[[1778]] 
941.847

уредувања