Разлика помеѓу преработките на „1003“

Одземени 53 бајти ,  пред 10 години
с
Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија)
{{Без извори|датум=август 2010}}
{{11 век}}
== Настани ==
941.847

уредувања