Разлика помеѓу преработките на „Аеродром Неапол“

Додадени 1.919 бајти ,  пред 10 години
Создадена страница со: Аеродромот во Наполи (IATA: NAP; ICAO: LIRN) (Италијански: Aeroporto di Napoli) e аеродром кој го опслужув...
(Создадена страница со: Аеродромот во Наполи (IATA: NAP; ICAO: LIRN) (Италијански: Aeroporto di Napoli) e аеродром кој го опслужув...)
(нема разлика)
721

уредување