Тамил Наду: Разлика помеѓу преработките

Додадени 32 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: ne:तमिलनाडु
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: lv:Tamilnāda)
с (Бот Додава: ne:तमिलनाडु)
[[ms:Tamil Nadu]]
[[nl:Tamil Nadu]]
[[ne:तमिलनाडु]]
[[ja:タミル・ナードゥ州]]
[[no:Tamil Nadu]]
127.214

уредувања