Разлика помеѓу преработките на „Томас Кромвел“

Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: tr:Thomas Cromwell
с (Бот Додава: tr:Thomas Cromwell)
[[cs:Thomas Cromwell]]
[[de:Thomas Cromwell, 1. Earl of Essex]]
[[en:Thomas Cromwell, 1st Earl of Essex]]
[[et:Thomas Cromwell]]
[[en:Thomas Cromwell, 1st Earl of Essex]]
[[es:Thomas Cromwell]]
[[eo:Thomas Cromwell]]
[[fi:Thomas Cromwell]]
[[sv:Thomas Cromwell]]
[[tr:Thomas Cromwell]]
[[zh:托马斯·克伦威尔]]
86.434

уредувања