Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Ако (Израел)“

с
Бот Додава: ko:분류:아코
(Создадена страница со: {{catmore}} Category:Градови во Израел Категорија:Крстоносни места [[Категорија:Антички ...)
 
с (Бот Додава: ko:분류:아코)
 
{{catmore}}
 
[[Category:Фенекија]]
[[Категорија:Археолошки локалитети во Израел]]
 
 
 
 
[[ar:تصنيف:عكا]]
[[en:Category:Acre, Israel]]
[[ko:분류:아코]]
[[he:קטגוריה:עכו]]
[[ka:კატეგორია:აკო]]
10.025

уредувања