Разлика помеѓу преработките на „Папа Јулиј I“

Додадени 354 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
с (Бот Додава: br:Jul Iañ)
{{Папи}}
 
{{DEFAULTSORT:Јулие I}}
[[Категорија:Папи|Ј]]
[[Категорија:ВатиканПочинати во 352 година]]
[[Категорија:Папи]]
[[Категорија:Папски светци]]
[[Категорија:Италијански светци]]
[[Категорија:Стари Римјани]]
[[Категорија:Архиепископи од 4 век]]
[[Категорија:Христијански светци од 4 век]]
 
[[af:Pous Julius I]]