Разлика помеѓу преработките на „Моментални шампиони во СКФ (WWE)“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
{{col-5}}
*[http://www.wwe.com/superstars/smackdown/reymysterio/ Rey Mysterio's superstar page]
*[http://www.wwe.com/superstars/smackdown/kofikingstondolphziggler/ KofiDolph KingstonZiggler's superstar page]
*[http://www.wwe.com/superstars/smackdown/layla/ Layla's superstar page]
{{col-5}}
223

уредувања