Категорија:Религија во Сирија: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 13 години
с
Бот Менува: en:Category:Religion in Syria
(нк)
 
с (Бот Менува: en:Category:Religion in Syria)
 
[[Категорија:Сириска култура]]
[[Категорија:Сириско општество]]
[[cy:Categori:Crefydd yn Syria]]
[[de:Kategorie:Religion (Syrien)]]
[[en:CategoriCategory:CrefyddReligion ynin Syria]]
[[eo:Kategorio:Religio en Sirio]]
[[es:Categoría:Religión en Siria]]
109.264

уредувања