Љубовта е вечна: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 11 година
с
с (Бот Додава: ro:Mañana Es Para Siempre)
с (Бот Менува: hr:Odavde do vječnosti (telenovela))
[[en:Mañana Es Para Siempre]]
[[es:Mañana es para siempre]]
[[hr:Odavde do vječnosti (telenovela)]]
[[he:מחר ולתמיד]]
[[hr:Odavde do vječnosti]]
[[pt:Mañana es para siempre]]
[[ro:Mañana Es Para Siempre]]
46.384

уредувања