Разлика помеѓу преработките на „Ролинг стоунс“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: ms:Rolling stones
с (Бот Менува: ko:롤링 스톤스)
с (Бот Додава: ms:Rolling stones)
[[ml:ദ റോളിങ് സ്റ്റോൺസ്]]
[[arz:رولينج ستونز]]
[[ms:Rolling stones]]
[[mn:Роллинг Стоунз]]
[[nah:The Rolling Stones]]
86.434

уредувања