Разлика помеѓу преработките на „Северина Вучковиќ“

Додадени 42 бајти ,  пред 11 година
с
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: ru:Вучкович, Северина)
[[cs:Severina Vučković]]
[[de:Severina Vučković]]
[[et:Severina Vučković]]
[[el:Σεβερίνα]]
[[en:Severina Vučković]]
[[es:Severina Vučković]]
[[et:Severina Vučković]]
[[fi:Severina Vučković]]
[[fr:Severina Vučković]]
[[gl:Severina Vučković]]
[[hr:Severina Vučković]]
[[it:Severina Vučković]]
[[ja:セヴェリナ・ヴチュコヴィッチ]]
[[nl:Severina Vučković]]
[[ja:セヴェリナ・ヴチュコヴィッチ]]
[[pl:Severina Vučković]]
[[ro:Severina Vučković]]
[[ru:Вучкович, Северина]]
[[sh:Severina Vučković]]
[[sl:Severina Vučković]]
[[sr:Северина Вучковић]]
[[sh:Severina Vučković]]
[[fi:Severina Vučković]]
[[sv:Severina Vučković]]
[[tr:Severina Vučković]]
59.415

уредувања