Национална партија (Уругвај): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Менува: it:Partido Nacional (Uruguay)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Менува: it:Partido Nacional (Uruguay))
[[es:Partido Nacional (Uruguay)]]
[[fr:Parti national (Uruguay)]]
[[it:Partido Nacional (Uruguay)]]
[[ja:国民党 (ウルグアイ)]]
[[ne:राष्ट्रिय पार्टी (उरुग्वे)]]
[[ja:国民党 (ウルグアイ)]]
[[pl:Partia Narodowa (Urugwaj)]]
[[pt:Partido Nacional (Uruguai)]]
4.062

уредувања