Разлика помеѓу преработките на „Монери“

Додадени 16 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: lv:Monēras
с (Бот Додава: ro:Regn Monera)
с (Бот Додава: lv:Monēras)
[[ast:Monera]]
[[ca:Monera]]
[[et:Monera]]
[[en:Monera]]
[[es:Monera]]
[[et:Monera]]
[[ga:Monera]]
[[gl:Monera]]
[[id:Monera]]
[[ja:モネラ界]]
[[ko:모네라]]
[[id:Monera]]
[[lv:Monēras]]
[[lt:Moneros]]
[[ms:Moneran]]
[[nl:Moneren]]
[[ja:モネラ界]]
[[pl:Monera (biologia)]]
[[pt:Monera]]
2.249

уредувања