Центромер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: hr:Centromere
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ht:Santwomè)
с (Бот Додава: hr:Centromere)
[[es:Centrómero]]
[[fa:میان‌پار]]
[[fi:Sentromeeri]]
[[fr:Centromère]]
[[hr:Centromere]]
[[it:Centromero]]
[[he:צנטרומר]]
[[ht:Santwomè]]
[[hu:Centromer]]
[[it:Centromero]]
[[ja:セントロメア]]
[[nl:Centromeer]]
[[ja:セントロメア]]
[[no:Centromer]]
[[oc:Centromèr]]
[[sk:Centroméra]]
[[sr:Центромера]]
[[fi:Sentromeeri]]
[[sv:Centromer]]
[[tr:Sentromer]]
46.384

уредувања