Категорија:Позиции на моќ: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
с (Бот Брише: ja:Category:役職名)
с (Бот Менува: ro:Categorie:Poziții de autoritate)
[[es:Categoría:Dirigentes]]
[[pt:Categoria:Posições de autoridade]]
[[ro:Categorie:PoziţiiPoziții de autoritate]]
[[sr:Категорија:Позиције моћи]]
[[ur:زمرہ:مناسب اقتدار]]
2.817

уредувања