Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 780-тите“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
с (Бот Додава: id:Kategori:Kelahiran 780-an)
с (Бот Менува: ro:Categorie:Nașteri în anii 780)
[[en:Category:780s births]]
[[es:Categoría:Nacidos en los años 780]]
[[gan:Category:780年代出世]]
[[hif:Category:0780s janam]]
[[gan:Category:780年代出世]]
[[id:Kategori:Kelahiran 780-an]]
[[ja:Category:780年代生]]
[[lv:Kategorija:780. gados dzimušie]]
[[ja:Category:780年代生]]
[[ro:Categorie:NaşteriNașteri în anii 780]]
[[ru:Категория:Родившиеся в 780-е годы]]
[[simple:Category:780s births]]
2.817

уредувања