Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1030-тите“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
с (Бот Додава: id:Kategori:Kelahiran 1030-an)
с (Бот Менува: ro:Categorie:Nașteri în anii 1030)
[[en:Category:1030s births]]
[[es:Categoría:Nacidos en los años 1030]]
[[gan:Category:1030年代出世]]
[[gv:Ronney:Ruggyryn ayns ny 1030yn]]
[[gan:Category:1030年代出世]]
[[id:Kategori:Kelahiran 1030-an]]
[[ja:Category:1030年代生]]
[[ro:Categorie:NaşteriNașteri în anii 1030]]
[[ru:Категория:Родившиеся в 1030-е годы]]
[[simple:Category:1030s births]]
2.817

уредувања