69 (број): Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: fi:69 (luku)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: pnb:69)
с (Бот Додава: fi:69 (luku))
[[fr:69 (nombre)]]
[[gan:69]]
[[htko:69 (nonm)]]
[[hu:69 (szám)]]
[[ia:69 (numero)]]
[[it:69 (numero)]]
[[jaht:69 (nonm)]]
[[ko:69]]
[[lt:69 (skaičius)]]
[[hu:69 (szám)]]
[[ms:69 (nombor)]]
[[nl:69 (getal)]]
[[koja:69]]
[[no:69 (tall)]]
[[pl:69 (liczba)]]
[[pnb:69]]
[[pl:69 (liczba)]]
[[pt:Sessenta e nove]]
[[ru:69 (число)]]
[[sl:69 (število)]]
[[srn:Numro 69]]
[[zhfi:69 (luku)]]
[[sv:69 (tal)]]
[[th:69]]
[[vi:69 (số)]]
[[war:69 (ihap)]]
[[zh:69]]
[[zh-yue:69]]
[[zh:69]]
86.434

уредувања