Категорија:Книжевност на стариот век: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: hu:Kategória:Ókori irodalom
с (Бот: Менува Категорија:Литература по период)
с (Бот Додава: hu:Kategória:Ókori irodalom)
[[fr:Catégorie:Littérature antique]]
[[he:קטגוריה:ספרות העולם הקלאסי]]
[[hu:Kategória:Ókori irodalom]]
[[sk:Kategória:Antická literatúra]]
[[sv:Kategori:Litteratur under antiken]]
127.175

уредувања