Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1443 година“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Бот Менува: ro:Categorie:Nașteri în 1443
с (Бот Додава: is:Flokkur:Fólk fætt árið 1443)
с (Бот Менува: ro:Categorie:Nașteri în 1443)
[[no:Kategori:Fødsler i 1443]]
[[pl:Kategoria:Urodzeni w 1443]]
[[ro:Categorie:NaşteriNașteri în 1443]]
[[ru:Категория:Родившиеся в 1443 году]]
[[simple:Category:1443 births]]
109.264

уредувања