Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Класична механика“

с
Бот Додава: la:Categoria:Mechanica classica
с (Бот Додава: pt:Categoria:Mecânica clássica)
с (Бот Додава: la:Categoria:Mechanica classica)
[[ka:კატეგორია:კლასიკური მექანიკა]]
[[ko:분류:고전역학]]
[[la:Categoria:Mechanica classica]]
[[nds:Kategorie:Klassische Mechanik]]
[[nn:Kategori:Klassisk mekanikk]]
109.264

уредувања