Воронешка област: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: tl:Voronezh Oblast
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: xal:Воронежа төгәлң)
с (Бот Додава: tl:Voronezh Oblast)
[[ta:வரனியோஷ் ஒப்லாஸ்து]]
[[tg:Вилояти Воронеж]]
[[tl:Voronezh Oblast]]
[[tr:Voronej Oblastı]]
[[tt:Воронеж өлкәсе]]
127.231

уредување