Разлика помеѓу преработките на „Шугејзинг“

Додадени 18 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: da:Shoegazing
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
с (Бот Додава: da:Shoegazing)
[[be:Шугейзін]]
[[br:Shoegaze]]
[[fida:Shoegazing]]
[[de:Shoegazing]]
[[el:Σουγκέιζινγκ]]
[[en:Shoegazing]]
[[es:Shoegazing]]
[[fi:Shoegazing]]
[[fr:Shoegazing]]
[[ko:슈게이징]]
[[hr:Shoegazing]]
[[is:Skógláp]]
[[it:Shoegaze]]
[[ja:シューゲイザー]]
[[ko:슈게이징]]
[[nl:Shoegaze]]
[[ja:シューゲイザー]]
[[no:Shoegaze]]
[[pl:Shoegaze]]
[[ru:Шугейзинг]]
[[sr:Шугејз]]
[[fi:Shoegazing]]
[[sv:Shoegazing]]
[[th:ชูเกซ]]
201

уредување